Frezowanie

Frezowanie CNC to od lat jedna z usług, którą zapewniamy Klientom z różnych sektorów przemysłowych. Obsługa obejmuje standardową obróbkę jak wszystkie zakresy frezowania – metalu, aluminium, współbieżne, obwiedniowe czy czołowe.

Kompleksowe usługi frezowania

Frezowanie to jeden z rodzajów obróbki skrawaniem zróżnicowanych płaszczyzn, ale także rowków, uzębień. Umożliwia nadanie obrabianym elementom założonego kształtu. Dotyczy to m.in. stali, metali kolorowych czy tworzyw sztucznych. Wykorzystując frezarki zapewniamy wszystkie techniki obróbki. To m.in.:
frezowanie walcowe oraz kształtowe;
frezowanie współbieżne i przeciwbieżne;
● frezowanie niestandardowe – np. kształtowanie nietypowych połączeń, narożnych profili czy elementów o charakterze dekoracyjnym.

Farem Poland zapewnia frezowanie w całym kraju. Siedziba firmy znajduje się na Śląsku – w Bielsko-Białej. Zakres świadczonych usług długo obejmował takie lokalizacje jak Śląsk (Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała) i Małopolskę (Kraków i okolice). Obecnie Farem zapewnia komplet usług w skali całego kraju. Skontaktuj się z nami, by poznać ceny i szczegóły współpracy.

frezowanie u klienta

Frezarki CNC oraz konwencjonalne

Frezowanie CNC oraz konwencjonalne

Zaplecze sprzętowe przekłada się na powtarzalność procesów produkcyjnych, a zarazem precyzję cięć.

Zróżnicowanie narzędzi sprawia, że FAREM POLAND realizuje wszystkie typy prac – w tym również dostosowane do skomplikowanych płaszczyzn.
Park maszynowy składa się z nowoczesnych urządzeń zapewniających frezowanie CNC oraz maszyn o konwencjonalnym charakterze. Całość pozwala na wykonanie najbardziej skomplikowanych detali w ujęciu jednostkowym jak i zamówień nisko seryjnych.
Nowoczesny sprzęt do frezowania oraz wieloletnie doświadczenie w projektach, których lokalizacją był nie tylko Śląsk sprawiają, że zapewniamy szczególnie atrakcyjne warunki współpracy.

usługi frezowania cnc
Frezowanie współbieżne

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Oddziały

Usługi frezowania u klienta świadczymy w następujących miastach

Możliwość pracy w ramach kilku osi bez przerw umożliwia szybką realizację zamówień. Zaplecze sprzętowe przekłada się na powtarzalność procesów produkcyjnych, a zarazem precyzję cięć. Zapewniamy uniwersalne usługi frezowania przy obrabianiu wszystkich typów powierzchni. W efekcie końcowy produkt charakteryzuje się szczególnie wysoką jakością i nie wymaga dodatkowej obróbki finalnej.
Sprawdź nasze realizacje – frezowanie, prace ślusarskie i usługi CNC wykonywane przez FAREM to szczególna dbałość i ostateczny efekt.

Ceny usług zawsze ustalane są indywidualnie – uzależnione pozostają m.in. od specyfikacji potrzeb Klienta. Tego typu indywidualizacja wyróżnia FAREM POLAND na rynku usług frezowania CNC na Śląsku.
Skontaktuj się z nami online lub zadzwoń do działu obsługi klienta, by poznać szczegóły współpracy i aktualny cennik usług frezowania.