Toczenie

Proces toczenia to jeden z dwóch procesów tworzących razem efekt obróbki skrawaniem. Polega na rozdzieleniu określonej warstwy obrabianego materiału z powierzchni poddanej pracy. Proces realizowany jest przy wykorzystaniu specjalistycznego noża tokarskiego.

Toczenie -
kompleksowe usługi

Narzędzie to pozostaje nieruchome podczas gdy przedmiot poddany obróbce jest obracany tak, by osiągnąć zaplanowany efekt jakościowy.

Technologia toczenia pozwala na skuteczne obrobienie każdego rodzaju metali. Szczególne znaczenie odgrywa wszechstronność i różnorodność zastosowania tego typu usługi tokarskiej – możliwość obróbki powierzchni zewnętrznej oraz wewnętrznej. W te założenia wpisuje się oferta FAREM POLAND – firmy obsługującej w zakresie toczenia m.in. podmioty z Krakowa, Katowic, Gliwic czy Żywca.

Toczenie farempoland

Toczenie i wytaczanie

Usługi tokarskie

Precyzyjne usługi tokarskie na śląsku.

FAREM POLAND realizuje zamówienia na toczenie i obróbkę skrawaniem w oparciu o nowoczesne centra obróbcze charakteryzujące się jakością efektów, a jednocześnie szybką realizacją zadań. Zapewniając uniwersalne usługi tokarskie na Śląsku kładziemy szczególny nacisk na pełen profesjonalizm poszczególnych realizacji. Dołącz do grona Klientów, którzy przekonali się już o jakości toczenia zapewnianej przez FAREM POLAND.
Usługi tokarskie jakie oferujemy mają maksymalne wymiary robocze Φ – 1060 mm, długość 3000 mm.​

Wytaczanie

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Siedziba

Toczenie w oparciu o nowoczesną technologię

FAREM POLAND, firma z Bielska-Białej zapewnia szeroki zakres usług toczenia skierowany zarówno do firm z regionu jak i oddalonych i poszukujących połączenia jakości i atrakcyjnej ceny. Dzięki możliwości obróbki metali każdego typu – nie tylko stopów lekkich, ale również ciężkich – FAREM POLANDzapewnia szczególne warunki współpracy. Umożliwia to zaawansowany technicznie park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem. Firma działa od 2001r., a tradycjami nawiązuje do fabryki, która na Śląsku ma szczególną historię – FAREM POLAND powstał jako jednostka wyodrębniona z FME INDUKTA, przedsiębiorstwa działającego na rynku od XIX w.

Efektem jest toczenie wszystkich elementów. Wały, tuleje, koła pasowe, panewki, śruby czy sworznie – niezależnie od potrzeb i specyfiki obrabianego materiału, FAREM POLAND zapewni wysoką jakość usługi w połączeniu z szybkością realizacji zamówienia.

Oferujemy także kompleksowe remonty maszyn!