Oferta

Obróbka metali, remonty i modernizacje maszyn, zróżnicowane prace ślusarskie, nowoczesne metody obróbki CNC, frezowania i obróbki skrawaniem – kompleksowość oferty FAREM POLAND sprawia, że wpisuje się potrzeby zarówno dużych klientów przemysłowych jak i mniejszych firm.

Zróżnicowane usługi obróbki metali

Wiedza specjalistów wsparta wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanym technologicznie zapleczem maszynowym sprawia, że zapewniamy szeroki zakres usług standardowych i specjalistycznych. Zapewniamy m.in.:

  • wykonywanie detali i elementów oraz części maszyn
  • zastosowanie zróżnicowanych technik z zakresu obróbki metali skrawaniem CNC
  • metody konwencjonalne: frezowanie, toczenie, szlifowanie i dłutowanie.

Bogata wiedza praktyczna sprawia, że FAREM POLAND specjalizuje się w modernizacji maszyn. To m.in. remonty i naprawy przekładni zębatych, renowacje instalacji elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych oraz inne usługi związane z działaniem maszyn oraz urządzeń. Świadczymy także podstawowe oraz zaawansowane roboty ślusarstwo-spawalnicze.

Zakres usług obejmuje południową Polskę. Kraków, Katowice, Gliwice, Żywiec oraz ich okoliczne miejscowości – to lokalizacje, gdzie FAREM POLAND od lat zapewnia wysoką jakość usług, profesjonalizm i szybkie terminy realizacji.

Oferta

Główne usługi

W zakresie

Obróbki metalu

Naszą specjalnością jest obróbka skrawaniem metali CNC oraz konwencjonalna. Dysponujemy zaawansowanymi centrami służącymi do kształtowania elementów.
Proponujemy wykonanie detali oraz części maszyn z wykorzystaniem rozmaitych technik z zakresu obróbki metali tj: frezowanie, toczenie, dłutowanie, szlifowanie.

W zakresie

Robót ślusarskich

Kładąc szczególny nacisk na kompleksowość i jakość świadczonych usług FAREM POLAND posiada park maszynowy aby wykonywać między innymi: gratowanie, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie

W zakresie

Remontu maszyn

Kompleksowe remonty maszyn wykonywane są przez wyszkoloną kadrę specjalistów, która wykonuje modernizacje sprzętu w oparciu o zasady kontroli bezpieczeństwa. Stosowanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych oraz kilka poziomów kontroli odbiorczych urządzeń zabezpieczających wpływają na ostateczną, wysoką jakość usług modernizacji.

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Nasze usługi

Obsługiwane branże

Potrafimy wykonać elementy metalowe oraz części do maszyn do niemalże każdej branży. Realizujemy zlecenia jednostkowe i nisko-seryjne.

Przemysłowa

Samochodowa

Medyczna

Spożywcza

Reklamowa

Energetyczna

Budowlana

Surowców wtórnych

Dbamy o Twój czas i pieniądze – efekt to szybkość podjęcia prac i kompleksowy zakres usług, co pozwala znacząco przyspieszyć wszystkie ustalane prace z zakresu obróbki metali, robót ślusarskich, remontów maszyn i prac konserwacyjnych nad prawidłowym utrzymaniem ruchu. Indywidualnie ustalany cennik – uzależniony zawsze od zakresu prac danego zlecenia – pozwala na szybkie i precyzyjne oszacowanie prac.

Sprawdź ofertę FAREM POLAND online – w przypadku pytań lub wyceny zlecenia skontaktuj się z działem obsługi klienta.