Oferta

Obróbka metali, remonty i modernizacje maszyn, zróżnicowane prace ślusarskie, nowoczesne metody obróbki CNC, frezowania i obróbki skrawaniem – kompleksowość oferty FAREM POLAND sprawia, że wpisuje się potrzeby zarówno dużych klientów przemysłowych jak i mniejszych firm.

Zróżnicowane usługi

Wiedza specjalistów wsparta wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanym technologicznie zapleczem maszynowym sprawia, że zapewniamy szeroki zakres usług standardowych i specjalistycznych. Zapewniamy m.in.:

  • wykonywanie detali i elementów oraz części maszyn
  • zastosowanie zróżnicowanych technik z zakresu obróbki metali skrawaniem CNC
  • metody konwencjonalne: frezowanie, toczenie, szlifowanie i dłutowanie.

Bogata wiedza praktyczna sprawia, że FAREM POLAND specjalizuje się w modernizacji maszyn. To m.in. remonty i naprawy przekładni zębatych, renowacje instalacji elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych oraz inne usługi związane z działaniem maszyn oraz urządzeń. Świadczymy także podstawowe oraz zaawansowane roboty ślusarstwo-spawalnicze.

Zakres usług obejmuje południową Polskę. Kraków, Katowice, Gliwice, Żywiec oraz ich okoliczne miejscowości – to lokalizacje, gdzie FAREM POLAND od lat zapewnia wysoką jakość usług, profesjonalizm i szybkie terminy realizacji.

Oferta

Główne usługi

W zakresie

Obróbki metalu

Naszą specjalnością jest obróbka skrawaniem metali CNC oraz konwencjonalna. Dysponujemy zaawansowanymi centrami służącymi do kształtowania elementów. Proponujemy wykonanie detali oraz części maszyn z wykorzystaniem rozmaitych technik z zakresu obróbki metali tj: frezowanie, toczenie, dłutowanie, szlifowanie.

Robót ślusarskich

Kładąc szczególny nacisk na kompleksowość i jakość świadczonych usług FAREM POLAND posiada park maszynowy aby wykonywać między innymi: gratowanie, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie
Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Nasze usługi

Obsługiwane branże

Potrafimy wykonać elementy metalowe oraz części do maszyn do niemalże każdej branży. Realizujemy zlecenia jednostkowe i nisko-seryjne.

Przemysłowa

Samochodowa

Medyczna

Spożywcza

Reklamowa

Energetyczna

Budowlana

Surowców wtórnych

Dbamy o Twój czas i pieniądze – efekt to szybkość podjęcia prac i kompleksowy zakres usług, co pozwala znacząco przyspieszyć wszystkie ustalane prace z zakresu obróbki metali, robót ślusarskich, remontów maszyn i prac konserwacyjnych nad prawidłowym utrzymaniem ruchu. Indywidualnie ustalany cennik – uzależniony zawsze od zakresu prac danego zlecenia – pozwala na szybkie i precyzyjne oszacowanie prac.

Sprawdź ofertę FAREM POLAND online – w przypadku pytań lub wyceny zlecenia skontaktuj się z działem obsługi klienta.