Obróbka metali

Obrabianie metali to proces, podczas którego danym elementom nadawany jest określony kształt i format. Zaawansowana technologia, doświadczenie operatorów oraz ponadprzeciętna umiejętność obróbki pozwalają uzyskać precyzyjne formy do części milimetra. Frezowanie czy szlifowanie – ze względu na wysokie oczekiwania co do ostatecznego efektu – warto powierzyć specjalistom. Śląsk od lat korzysta z możliwości, jakie zapewnia obróbka metali realizowana przez FAREM POLAND.

Kompleksowe usługi obróbki metali

Wszechstronne zastosowanie technologii wykorzystywanych przez FAREM POLAND przekłada się m.in. na pełne dostosowanie procesu do potrzeb klienta. Obejmuje to jednostkowe oraz niskie serie produkcyjne, zróżnicowane gabaryty otrzymywanych produktów czy zróżnicowane techniki obróbki.

obróbka skrawaniem metali kolorowych

Precyzja i doświadczenie

Profesjonalna obróbka metali

Skorzystaj z wiedzy, doświadczenia oraz zaplecza technicznego marki FAREM POLAND - skontaktuj się z nami, aby dokonać wycenę Twojego zamówienia.

FAREM POLAND zapewnia szybką obsługę zamówień. Proces realizacji przebiega według sprawdzonego od lat scenariusza. Obróbka metali poprzedzona jest analizą dokumentacji technicznej oraz konsultacją wszystkich kwestii technicznych, handlowych czy użytkowych. Realizując zamówienie na obróbkę metali w Bielsko-Białej firma kładzie szczególny nacisk na kontakt z klientem. Bieżąca informacja o statusie prac i precyzyjna wycena usługi sprawiają, że odbiorcy mają pełną kontrolę nad zleceniem przekazanym  do wykonania przez FAREM POLAND. Przekazanie części przygotowanych po obrabianiu kończy przekazanie dokumentacji jakościowej.
wiercenie otworów na tokarce
obróbka mechaniczna metali kolorowych

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Siedziba

Usługę świadczymy w następujących miastach

Obróbka metali na Śląsku wykonywana przez FAREM POLAND umożliwia seryjną produkcję elementów metalowych powstających na nowoczesnych obrabiarkach CNC. Nowoczesny park maszynowy wpływa zarówno na szybkość realizacji i osiągnięcie wysokich parametrów technicznych. Efekt prac to m.in. wyjątkowa jakość powierzchni, szczególna precyzja podczas wykonania detali – również niestandardowych – oraz oczekiwane wyniki powtarzalności produkcji. Naszym klientom oferujemy obróbkę CNC oraz obróbką skrawaniem. FAREM POLAND, którego lokalizacją jest Bielsko-Biała, zapewnia obróbkę metali na Śląsku – we wszystkich miastach i miejscowościach regionu. Zakres usług obejmuje realizację w oparciu o wszystkie typy materiałów. To zarówno obróbka stali, metali kolorowych, aluminium jak i pełna i precyzyjna obróbka tworzyw sztucznych.