Obróbka metali

Obrabianie metali to proces, podczas którego danym elementom nadawany jest określony kształt i format. Zaawansowana technologia, doświadczenie operatorów oraz ponadprzeciętna umiejętność obróbki pozwalają uzyskać precyzyjne formy do części milimetra. Frezowanie czy szlifowanie – ze względu na wysokie oczekiwania co do ostatecznego efektu – warto powierzyć specjalistom. Śląsk od lat korzysta z możliwości, jakie zapewnia obróbka metali realizowana przez FAREM POLAND.

Kompleksowe usługi obróbki metali

Wszechstronne zastosowanie technologii wykorzystywanych przez FAREM POLAND przekłada się m.in. na pełne dostosowanie procesu do potrzeb klienta. Obejmuje to jednostkowe oraz niskie serie produkcyjne, zróżnicowane gabaryty otrzymywanych produktów czy zróżnicowane techniki obróbki.

obróbka skrawaniem metali kolorowych

Precyzja i doświadczenie

Profesjonalna obróbka metali na Śląsku

Skorzystaj z wiedzy, doświadczenia oraz zaplecza technicznego marki FAREM POLAND - skontaktuj się z nami, aby dokonać wycenę Twojego zamówienia.

FAREM POLAND zapewnia szybką obsługę zamówień. Proces realizacji przebiega według sprawdzonego od lat scenariusza. Obróbka metali poprzedzona jest analizą dokumentacji technicznej oraz konsultacją wszystkich kwestii technicznych, handlowych czy użytkowych. Realizując zamówienie na obróbkę metali w Bielsko-Białej firma kładzie szczególny nacisk na kontakt z klientem. Bieżąca informacja o statusie prac i precyzyjna wycena usługi sprawiają, że odbiorcy mają pełną kontrolę nad zleceniem przekazanym  do wykonania przez FAREM POLAND. Przekazanie części przygotowanych po obrabianiu kończy przekazanie dokumentacji jakościowej.
wiercenie otworów na tokarce
obróbka mechaniczna metali kolorowych

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Siedziba

Usługę świadczymy w następujących miastach

Obróbka metali na Śląsku wykonywana przez FAREM POLAND umożliwia seryjną produkcję elementów metalowych powstających na nowoczesnych obrabiarkach CNC. Nowoczesny park maszynowy wpływa zarówno na szybkość realizacji i osiągnięcie wysokich parametrów technicznych. Efekt prac to m.in. wyjątkowa jakość powierzchni, szczególna precyzja podczas wykonania detali – również niestandardowych – oraz oczekiwane wyniki powtarzalności produkcji. Naszym klientom oferujemy obróbkę CNC oraz obróbką skrawaniem. FAREM POLAND, którego lokalizacją jest Bielsko-Biała, zapewnia obróbkę metali na Śląsku – we wszystkich miastach i miejscowościach regionu. Zakres usług obejmuje realizację w oparciu o wszystkie typy materiałów. To zarówno obróbka stali, metali kolorowych, aluminium jak i pełna i precyzyjna obróbka tworzyw sztucznych.

Usługi obróbki metali realizowane przez FAREM POLAND odbywają się w oparciu o rozwiązania, które doskonale łączą efektywność, wydajność oraz szybkość realizacji. Szczególne znaczenie odgrywa wykorzystanie technologii CNC, które znacząco poszerza możliwości obrabiania materiałów. Przekłada się to także na dokładność pracy przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka nawet minimalnych odejść od zaplanowanych wymiarów czy kształtów.

Automatyzacja obróbki metali wpływa zarówno na jakość ostatecznego produktu, jak i ogólne usprawnienie realizowanych zleceń pod kątem załadunku materiałów oraz późniejszego odbioru przygotowanych elementów.

Obróbka metali wykonywana przez FAREM POLAND doskonale sprawdzi się w przypadku zleceń, które oparte są na zasadzie wysokiej powtarzalności. Zaawansowany park maszynowy oraz wiedza i doświadczenie specjalistów obsługujących urządzenia eliminuje w tym względzie błędy zarówno pod kątem frezowania jak i innych usług – toczenia, szlifowania czy tworzenia nawiertów. Efekt to doskonale podkreślone detale – nawet w przypadku nietypowych zleceń oraz szczególnie wymagających indywidualnego podejścia

Obróbka metali - zalety

Decydując się na obróbkę metali w FAREM POLAND możesz liczyć na szereg korzyści. To przede wszystkim wysoka wydajność procesów obróbczych wynikających z maksymalnej automatyzacji zadań oraz możliwości długotrwałego użytkowania specjalistycznych maszyn. W efekcie cykl obróbczy i realizacja zadań jest zdecydowanie szybsza i bardziej efektywna.

FAREM POLAND to również doskonały poziom precyzji obrabiania. Części – dzięki wykorzystaniu zaplecza maszynowego – cechują się imponującym stopniem realizacji detali dzięki rosnącym możliwościom obrabiarek oraz narzędzi do skrawania. Toczenie czy frezowanie CNC, szlifowanie, gwintowanie, wytaczanie, przetaczanie, kanałowanie lub radełkowanie – czegokolwiek potrzebuje Twoja inwestycja lub projekt, możesz liczyć na kompleksową realizację w

FAREM POLAND. Zapewniane są w siedzibie firmy w Bielsku-Białej; część z prac może być wykonywana również w innych lokalizacjach – sprawdź możliwości kontaktując się z przedstawicielem działu handlowego.

Cena obróbki metali

Zaawansowanie technologiczne FAREM POLAND przekłada się na szybkość oraz efektywność realizacji – idą za tym atrakcyjne ceny usług. Są one zawsze w pełni indywidualizowane. Dzięki takiemu podejściu do ceny usługi obróbki metali uwzględniane są:

  • zakres prac oraz ich czasochłonność
  • typ obrabianego materiału
  • lojalność klienta – doceniamy podmioty regularnie korzystające z usług FAREM POLAND.

Na szczególnie atrakcyjny cennik obróbki materiałów metalowych mogą liczyć firmy i przedsiębiorstwa cyklicznie zamawiające usługi. Nie dotyczy to wyłącznie obróbki; promocje obejmują też firmy, które – przy zaangażowaniu FAREM POLAND – zamawiają również:

  • roboty ślusarskie (gratowanie, wiercenie, szlifowanie, gwintowanie)
  • remonty maszyn (serwis, konserwacja, naprawy, modernizacje)
  • usługi utrzymania ruchu
  • tworzenie konstrukcji stalowych.

Skontaktuj się z działem handlowym FAREM POLAND, aby poznać szczegółową ofertę współpracy i sprawdzić, jak możesz zaoszczędzić decydując się na pakiety usług.