Obróbka skrawaniem metali

Obrabianie skrawaniem to proces, podczas którego danym elementom nadawany jest określony kształt i format. Zaawansowana technologia, doświadczenie operatorów oraz ponadprzeciętna umiejętność obróbki pozwalają uzyskać precyzyjne formy do części milimetra. Frezowanie czy szlifowanie – ze względu na wysokie oczekiwania co do ostatecznego efektu – warto powierzyć specjalistom. Śląsk od lat korzysta z możliwości, jakie zapewnia obróbka skrawaniem realizowana przez FAREM POLAND.

Kompleksowe usługi obróbki skrawaniem

Nowoczesne obrabianie skrawaniem może być oparte na metodach tradycyjnych jak i przy użyciu technologii CNC. Automatyzacja procesu sprawia, że szlifowanie i proces toczenia cechują się wyjątkową precyzją i powtarzalności. Osiągnięcie tych samych właściwości w relatywnie krótszym czasie pracy umożliwia szybką realizację zleceń i obniżenie kosztów pracy.
Obróbka skrawaniem farempoland bielsko

Obróbka mechaniczna

Obróbka metali skrawaniem z dostawą

FAREM POLAND świadczy usługi obróbki skrawaniem wraz z dostarczeniem ostatecznie uformowanych elementów bezpośrednio do Klienta – również poza Śląsk, do Krakowa

FAREM POLAND zapewniając obróbkę skrawaniem na Śląsku wykorzystuje zaawansowane technologiczne centra obróbcze – m.in. TBI VC 1600 i AVIA VMC 800. Zakresy robocze urządzeń oraz ich właściwości techniczne umożliwiają wyjątkowo szybką realizację najbardziej zaawansowanych projektów.

Wykorzystując wszystkie rodzaje obróbki skrawaniem – kształtującą, zgrubną, wykańczającą czy też nanotechnologię – FAREM POLAND zapewnia każdy typ realizacji: od niewielkich detali po duże elementy m.in. dla przemysłu.

Dołącz do grona naszych Klientów – sprawdź realizacje FAREM POLAND i skorzystaj z wyjątkowego parku maszynowego umożliwiającego precyzyjną obróbkę metali skrawaniem na Śląsku. Skontaktuj się z działem handlowym, by poznać szczegóły współpracy oraz ofertę i wycenę usług.

obróbka metali skrawaniem za pomocą frezów
usługi obróbki skrawaniem

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Siedziba

Gdzie świadczymy usługi obróbki skrawaniem?

FAREM POLAND zapewnia usługi obróbki skrawaniem w całym regionie śląskim. Wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowane zaplecze techniczne sprawiają, że realizujemy kompleksową obsługę zamówień. Komputerowa obróbka skrawaniem poprzedzona jest ustaleniem wszystkich kwestii technicznych z klientem – dotyczy to m.in. wyceny usługi oraz ostatecznej funkcji, jaką zapewnić mają obrabiane elementy. Pozwala to dostosować możliwości do bieżących potrzeb i założeń odbiorcy. Obróbka skrawaniem na Śląsku obejmuje wszystkie potrzebne etapy prac: