Szlifowanie

Proces szlifowania polega na obróbce produktu w ostatniej fazie – w trakcie wykańczania powierzchni przy wykorzystaniu narzędzi ściernych. 

Szlifowanie - kompleksowe usługi

Usługi szlifowania metali prowadzą do uzyskania idealnej dokładności detalu wobec wymiarów, kształtu i innych cech. Jednocześnie wyszlifowanie powierzchni ma przełożenie na estetykę oraz prawidłowe działanie danego elementu.

Ten rodzaj obróbki wykończeniowej na powierzchni materiałowej wykonywany jest na zróżnicowanych typach powierzchni. Szlifowanie może być wykonane zarówno na wałkach jak i płaszczyznach oraz w przypadku otworów. Szeroki wybór szlifierek i ściernic – podstawowych narzędzi przeznaczonych do procesu szlifowania – pozwala osiągnąć oczekiwane efekty w większości przypadków niezależnie od specyfiki materiałowej.

szlifowanie otworów katowice

Cennik usług szlifowania metali

Szlifowanie metalu na Śląsku realizowane jest w atrakcyjnych cenach – szczególnie w przypadku klientów związanych z FAREM POLAND od lat. Długoletnie doświadczenie na rynku, ponadprzeciętne zaplecze technologiczne oraz możliwość połączenia szlifowania z usługami dodatkowymi wyróżniają ofertę FAREM na rynku – m.in. w kontekście branż motoryzacyjnej, przemysłowej, elektronicznej czy poligraficznej. 

Szczegółowe informacje oraz ceny usług i terminy realizacji udzielane są przez pracowników działu obsługi klienta. Skontaktuj się z biurem, by poznać szczegóły współpracy. 

szlifowanie na śląsku
usługi szlifowania metali

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Usługi szlifowania na Śląsku

FAREM POLAND oferuje wysokiej jakości szlifowanie dla firm, zakładów i przedsiębiorstw na Śląsku. Szybkości i precyzji realizacji możliwa jest dzięki zaawansowanej technologii i możliwościach, jakie zapewnia szlifierka płaszczyznowa magnetyczna. Wykorzystując stół 200×400 mm oraz wysokiej jakości szlifierki do wałków FAREM może realizować najbardziej zaawansowane zadania. Sprzyja temu również zaplecze i park maszynowy, który pozwala wykonywać realizację na poziomie maksymalnych wielkości roboczych o 800 mm długości i 200 mm średnicy. 

Park maszynowy FAREM umożliwia realizację szlifowania obrotowego i nieobrotowego jak i czołowe i obwodowe. W efekcie usługi zapewniane na Śląsku odpowiadają standardowym potrzebom większości firm i zakładów w regionie.

Realizujemy także: usługi tokarskiegwintowanie otworówfrezowanie CNC i wiele innych! Sprawdź naszą ofertę!