Frezowanie

Frezowanie CNC to od lat jedna z usług, którą zapewniamy Klientom z różnych sektorów przemysłowych. Obsługa obejmuje standardową obróbkę jak wszystkie zakresy frezowania – metalu, aluminium, współbieżne, obwiedniowe czy czołowe.

Frezowanie - kompleksowe usługi

Usługi realizowane są w oparciu o wysokiej jakości narzędzia frezarskie. To ostrza ścinowe i zataczane, a także frezy walcowe, walcowo-czołowe czy trzpieniowe.

Zróżnicowanie narzędzi sprawia, że Farem Poland realizuje wszystkie typy prac- w tym również dostosowane do skomplikowanych płaszczyzn.

Konstrukcje stalowe farempoland bielsko

Centrum obróbcze

Frezowanie -
Centrum obróbcze

Zaplecze sprzętowe przekłada się na powtarzalność procesów produkcyjnych, a zarazem precyzję cięć.

Park maszynowy składa się z nowoczesnych urządzeń zapewniających frezowanie CNC oraz maszyn o konwencjonalnym charakterze. Całość pozwala na wykonanie najbardziej skomplikowanych detali w ujęciu jednostkowym jak i zamówień wieloseryjnych.

Nowoczesny sprzęt do frezowania oraz wieloletnie doświadczenie w projektach, których lokalizacją był nie tylko Śląsk sprawiają, że zapewniamy szczególnie atrakcyjne warunki współpracy.

Frezowanie

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Oddziały

Usługę świadczymy w następujących miastach

Jako przedsiębiorstwo cieszące się doskonałą opinią i zaufaniem Klientów skrupulatnie dbamy o to, aby świadczone przez Farem Poland specjalistyczne usługi zawsze spełniały Państwa oczekiwania. Proponujemy wykonanie detali, elementów oraz części maszyn  z wykorzystaniem rozmaitych technik z zakresu obróbki metali skrawaniem CNC i konwencjonalnej (frezowanie, toczenie, dłutowanie, szlifowanie).

Ponadto, naszą specjalnością są również remonty maszyn na szeroką skalę wykorzystywanych w warsztatach rzemieślniczych, naprawa przekładni zębatych, a także renowacja różnego typu instalacji (elektrycznych, odgromowych, hydraulicznych, pneumatycznych). Zajmujemy się również zadaniami z zakresu utrzymania w ruchu maszyn i urządzeń, a także robotami ślusarsko-spawalniczymi.

Współpracujemy z

Partnerzy