Wiercenie

Profesjonalne wiercenie otworów odgrywa szczególną rolę w przemyśle i zastosowaniu produkcyjnym. Ich jakość przekłada się m.in. na prawidłowe działanie urządzeń.

Kompleksowe usługi wiercenia otworów

Usługi wiercenia – nie tylko samych nawiertów standardowych – realizowane przez FAREM POLAND to idealne dostosowanie otworów pod kątem założeń technicznych. 

FAREM POLAND zapewnia usługi wiercenia dla firm obejmujące wszystkie typy prac o specyfice ślusarskiej. To m.in.:

  • wiercenie standardowych otworów
  • rozwiercanie
  • powiercanie
  • tworzenie otworów pasowanych
  • realizacja otworów pod śruby 
  • nakiełkowanie 
wiercenie otworów śląsk

Wiercenie na każdym typie materiału

Zapewniając usługi wiercenia na stali FAREM POLAND zapewnia skuteczne działanie na każdym typie materiału. Oferta obejmuje nawierty na stali zwykłej oraz ulepszonej. Możliwe są również wiercenia w przypadku metali o specjalistycznej technologii wykonania. Zakres usług FAREM POLAND obejmuje również wiercenie w metalach kolorowych i lekkich – np. nawierty i rozwierty w aluminium

Prace nawiertowe pozwalają na wykonanie wszystkich typów otworów – przelotowych, nieprzelotowych, fazowanych, z pogłębieniem, wejściowych oraz wyjściowych, a także krzyżujących się zgodnie z założeniami projektanta. Dzięki temu wiercenie pozwala na przygotowanie otworów pod śruby, przeznaczonych do rur oraz tworzących kanały czy przeznaczone na ciecz. 

Zróżnicowana oferta wiercenia dla firm – również obejmując szeroki zakres średnic realizowanych otworów – pozwala dostosować technologię FAREM POLAND do bieżących potrzeb naszych klientów.

rozwiercanie otworów u klienta
wiercenie otworów na tokarce

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Wiercenie na Śląsku

FAREM POLAND, zapewniając różnorodne usługi ślusarskie dla firm na Śląsku, oferuje wszystkie rodzaje wiercenia. To m.in. nawierty nieregularnych powierzchni, wiercenie stopniowe i z fazowaniem oraz regulacją promieniową. Na życzenie klientów zapewniane jest wiercenie otworów na tokarce, rozwiercanie otworów u klienta, a także prace pod kątem pełnych lub niepełnych otworów. 

Szczegółowych informacji o ofercie FAREM POLAND udziela dział handlowy – skontaktuj się, by poznać dodatkowe informacje lub złożyć zlecenie na profesjonalne wiercenie.