Gwintowanie

Skuteczne i precyzyjne gwintowanie prowadzi do utworzenia dopasowanego połączenia mechanicznego i zmiany ruchu obrotowego na postępowy. W efekcie usługi gwintowania charakteryzują się szczególną efektywnością realizacji.

Wszystkie rodzaje gwintów

FAREM POLAND wykonuje wszystkie rodzaje gwintów, co wpisuje się w potrzeby różnych sektorów działalności na Śląsku. To zarówno gwinty metryczne i symetryczne – zgodne z obowiązującymi aprobatami technicznymi. W ten sposób możliwe jest wykonanie gwintów:

  • trójkątnych
  • trapezowych
  • rurowych
  • okrągłych. 

Gwintowanie na Śląsku zapewniane przez FAREM POLAND to prace zewnętrzne i wewnętrzne niezależnie od kierunku obrotu – prawego i lewego. Oferta obejmuje także różne gwinty w stosunku podziału do średnicy: zwykłe oraz drobno– i grubozwojne. Tak szeroka oferta realizacji wyróżnia FAREM na lokalnym rynku.

gwintowanie

Usługi gwintowania przemysłowego

Usługi gwintowania to jedna z popularnych metod obróbka skrawaniem. Służy do ukształtowania gwintów pod względem zewnętrznym i wewnętrznych. FAREM POLAND, wykonując zróżnicowane roboty ślusarskie dla firm na Śląsku, zapewnia wszystkie rodzaje gwintowania – w tym w zastosowaniu przemysłowym.

FAREM POLAND, zapewniając zróżnicowane typy prac gwintujących opiera swoją działalność na użyciu pneumatycznej maszyny do gwintowania Fanar. Wykorzystując sprężone powietrze umożliwia gwintowanie otworów poprzez użycie gwintowników i wygniataków. Technologia jej wykonania umożliwia łatwe ustawienie oraz pozycjonowanie i prowadzenie narzędzia co z kolei przekłada się na realizację również bardziej zaawansowanych zleceń ze strony klientów FAREM. Dodatkowo firma oferuje również gwintowanie ręczne.

gwintowanie przemysłowe otworów

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Profesjonalne usługi gwintowania na Śląsku

Obsługując firmy na Śląsku FAREM POLAND zapewnia wszystkie rodzaje gwintowania dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, by poznać szczegóły oraz warunki możliwej współpracy. Sprawdź również cennik i możliwe terminy realizacji na gwintowanie dla firm i przedsiębiorstw.