Obróbka CNC

FAREM POLAND, dysponując zaawansowanym technologicznie parkiem maszyn do usługi obrabiania CNC na Śląsku – to np. centrum frezarskie – zapewnia pełen zakres usług w atrakcyjnej cenie.

Kompleksowa obróbka CNC

Obróbka metali CNC polega na skrawaniu – czyli maszynowym ściąganiu – określonej warstwy obrabianego materiału tak, by nadać mu oczekiwaną formułę i kształt. Pozostałości zostają usunięte, a ostatecznie zaprojektowany detal podlega innym operacjom. To m.in. frezowanie CNC, toczenie i szlifowanie. W efekcie obróbka skrawaniem CNC jest niezbędnym procesem w każdym sektorze przemysłowym. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn pozwala na skuteczne obrabianie CNC dowolnego tworzywa – nie tylko metali, ale i materiałów sztucznych.
Obróbka CNC Frezowanie CNC

Precyzja w wykonaniu

Obróbka CNC -
Najnowsza technologia

Zakres usług zapewnianych przez FAREM POLAND na Śląsku obejmuje obróbkę skrawaniem i frezowanie CNC. Daje to szczególnie szeroką grupę realizacji.

Oferta FAREM POLAND to m.in.

●    wykonywanie gwintów metrycznych zewnętrznych i wewnętrznych
●    przygotowanie rolek, pierścieni, tarcz, tulei i innych elementów
●    realizację otworów przygotowanych pod łożyska i piasty
●    tworzenie otworów pod wpust

Technika HSM – zapewniająca obróbkę o dużej prędkości – wraz z najnowocześniejszym oprogramowaniem CAM, pozwala na znaczące przyspieszenie realizacji zlecenia przy zachowaniu najwyższych parametrów dokładności, utrzymania jakości detali i ponadprzeciętnej wydajności pracy. Technologia wykorzystywana więc może być zarówno w wyjątkowo szerokim zakresie produkcyjnym.

Precyzyjne frezowanie
Głowica do planowania powierzchni

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Siedziba

Usługę świadczymy w następujących miastach

Usługa CNC obejmuje także wszystkie inne zlecenia na produkcję detali na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta. Realizacje FAREM POLAND wykonywane są przez wyspecjalizowany zespół profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu, co przekłada się na szczególną jakość ostatecznych usług. Obróbka indywidualna obejmuje wszystkie detale ze stali, tworzyw sztucznych, aluminium i innych materiałów ustalanych ze zleceniodawcą.

Skontaktuj się z działem obsługi klienta, by poznać możliwości współpracy oraz cennik usług CNC na Śląsku zapewnianych przez FAREM POLAND.