Obróbka CNC Śląsk

FAREM POLAND, dysponując zaawansowanym technologicznie parkiem maszyn do usługi obrabiania CNC na Śląsku – to np. centrum frezarskie – zapewnia pełen zakres usług w atrakcyjnej cenie.

Fachowa obróbka CNC

Obróbka metali CNC polega na skrawaniu – czyli maszynowym ściąganiu – określonej warstwy obrabianego materiału tak, by nadać mu oczekiwaną formułę i kształt. Pozostałości zostają usunięte, a ostatecznie zaprojektowany detal podlega innym operacjom. To m.in. frezowanie CNC, toczenie i szlifowanie. W efekcie obróbka skrawaniem CNC jest niezbędnym procesem w każdym sektorze przemysłowym. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn pozwala na skuteczne obrabianie CNC dowolnego tworzywa – nie tylko metali, ale i materiałów sztucznych.
Obróbka CNC Frezowanie CNC

Precyzja w wykonaniu

Zlecenia CNC -
Najnowsza technologia

Zakres usług zapewnianych przez FAREM POLAND na Śląsku obejmuje obróbkę CNC skrawaniem i frezowanie. Daje to szczególnie szeroką grupę realizacji.

Oferta FAREM POLAND to m.in.

●    wykonywanie gwintów metrycznych zewnętrznych i wewnętrznych
●    przygotowanie rolek, pierścieni, tarcz, tulei i innych elementów
●    realizację otworów przygotowanych pod łożyska i piasty
●    tworzenie otworów pod wpust

Technika HSM – zapewniająca obróbkę o dużej prędkości – wraz z najnowocześniejszym oprogramowaniem CAM, pozwala na znaczące przyspieszenie realizacji zlecenia przy zachowaniu najwyższych parametrów dokładności, utrzymania jakości detali i ponadprzeciętnej wydajności pracy. Technologia wykorzystywana więc może być zarówno w wyjątkowo szerokim zakresie produkcyjnym.

Precyzyjne frezowanie
Głowica do planowania powierzchni

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Usługa

Co obejmuje naszą usługę obrabiania CNC?

Usługa obejmuje także wszystkie inne zlecenia CNC na produkcję detali na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta. Realizacje FAREM POLAND wykonywane są przez wyspecjalizowany zespół profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu, co przekłada się na szczególną jakość ostatecznych usług. Obróbka indywidualna obejmuje wszystkie detale ze stali, tworzyw sztucznych, aluminium i innych materiałów ustalanych ze zleceniodawcą.

Skontaktuj się z działem obsługi klienta, by poznać możliwości współpracy oraz cennik usług CNC na Śląsku zapewnianych przez FAREM POLAND.