Produkcja maszyn i urządzeń

Produkcja maszyn obejmuje urządzenia przemysłowe, rozwiązania dla firm ze wszystkich sektorów produkcyjnych oraz realizację innych zadań na podstawie indywidualnych zamówień klientów. Firma produkcyjna FAREM POLAND specjalizuje się szczególnie w zakresie wszystkich zadań obejmujących obróbkę metali.

Produkcja maszyn i urządzeń obejmuje głównie Śląsk, jednak – w przypadku indywidualnych zamówień i ustaleń – możliwe są realizacje wykonywane również w innych regionach kraju.

Projektowanie i budowa maszyn i urządzeń

Doświadczony zespół wyspecjalizowany w kilkunastu branżach technicznych, doskonale wyposażony park maszynowy oraz bogata wiedza praktyczna sprawiają, że FAREM POLAND zapewnia części i podzespoły do takich produktów jak:

 • urządzenia automatyczne
 • maszyny kontrolne i pomiarowe
 • stanowiska montażowe
 • linie produkcyjne
 • inne komponenty wg indywidualnych projektów.
 

Produkcja maszyn obejmuje standardowe elementy i podzespoły jak i części wykonywane na zamówienie odbiorców. W ten sposób FAREM POLAND zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kompletacji elementów i scalenia ich w całość według założeń inwestora.

Zakres usług obejmuje nie tylko samą produkcję maszyn oraz urządzeń, ale również pełne doradztwo przedsprzedażowe oraz obsługę potransakcyjną. To nie tylko wsparcie techniczne i know-how, ale również pomoc w zakresie ogólnego uruchomienia urządzeń konstruowanych na podstawie podzespołów wykonanych lub modernizowanych na etapie produkcji w FAREM POLAND.

Zakres usług produkcyjnych

Usługi ślusarskie, spawalnicze czy obróbka skrawaniem – to tylko część z usług, jakie FAREM POLAND zapewnia na Śląsku od lat. Szerokie możliwości techniczne sprawiają, że produkcja maszyn i urządzeń ma charakter w pełni kompleksowy.

Szczegółowa oferta to m.in.: Połączenie tych trzech sektorów działalności sprawia, że FAREM POLAND zapewnia realizację nie wąskiego sektora zadań, ale w ujęciu znacznie szerszym – docenianym przez branżę przemysłową i produkcyjną na Śląsku. Produkcja maszyn i urządzeń nie obejmuje projektowania i konstruowania. FAREM POLAND zapewnia poszczególne komponenty według ustalonych wzorców; oprócz samego wytworzenia elementów możliwe jest ich złożenie w całość w przypadku prostych konstrukcji – szczegółowych informacji w tym zakresie udziela dział handlowy FAREM POLAND.

Masz pytania procesu technologicznego, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Doświadczony producent części

Wieloletnia współpraca z firmami ze Śląska i okolic sprawiła, że części przygotowane przez FAREM POLAND zostały wdrożone w przypadku dziesiątek urządzeń i maszyn takich jak m.in.:

 • zgrzewarki
 • prasy
 • testery
 • transportery
 • linie produkcyjne i technologiczne
 • konstrukcje magazynowe
 • stojaki i statywy

Maszyny i urządzenia, których producentem jest FAREM POLAND spełniają wszystkie kryteria i normy CE oraz standardy przyjęte w branży przemysłowo-produkcyjnej. Dziesiątki udanych wdrożeń oraz realizacji dla klientów sprawiły, że FAREM POLAND jest dziś uznawany za jednego z liderów branży wytwórczej na Śląsku.

Dlaczego FAREM POLAND?

Jako uznany producent maszyn i urządzeń opartych na projektach klientów, FAREM POLAND zwraca szczególną uwagę na jakość użytkową poszczególnych komponentów. Ważnym aspektem relacji z klientem są bieżące ustalenia związane z oczekiwaniami konstrukcyjnymi, specyfiką działania oraz możliwościami budżetowymi. W efekcie produkcja maszyn i urządzeń uwzględnia wszystkie kluczowe parametry: od kwoty zaplanowanej na realizację po specyficzne założenia odbiorcy – np. w kontekście wymiarów czy dodatkowych funkcjonalności.

Szybka produkcja maszyn możliwa jest dzięki rozbudowanemu zespołowi obejmującemu zarówno pracowników fizycznych jak i wysoko wykwalifikowanych specjalistów o szerokich kompetencjach. Współpraca fachowców z różnych dziedzin techniki – od ślusarstwa przez elektrykę po automatykę – przekłada się na doceniany od lat efekt końcowy, jakim są produkty dla wszystkich branż.

Dogodna lokalizacja na Śląsku – FAREM POLAND mieści się w Bielsko-Białej – sprawia, że produkcja maszyn oraz urządzeń, a następnie np. ich konserwacja czy prace techniczne cechują się szczególną szybkością realizacji i dostarczenia lub wdrożenia w miejscu wskazanym przez klienta.

Kontakt z działem handlowym

Produkcja maszyn i urządzeń wymaga szczególnej dbałości o detale techniczne i bieżące, indywidualne ustalenia z klientem. Dbając o odpowiedni przepływ komunikacji, FAREM POLAND – w przypadku zamówień na części, komponenty czy ogólną produkcję danych elementów – zapewnia dogodny kontakt z przedstawicielami działu handlowego – zarówno w formie naturalnego kontaktu jak i trybie online czy konsultacji telefonicznych.

Skontaktuj się z przedstawicielem FAREM POLAND, aby poznać szczegółową ofertę handlową oraz potencjalne ceny danego produktu lub wdrożenia. Dbając również o tak istotną kwestię, jak czas realizacji danego zlecenia zapewniamy również przedstawienie ogólnego okresu niezbędnego na przygotowanie materiałów lub produkcję danej maszyny czy urządzenia.

Zadzwoń lub napisz, by poznać szczegóły współpracy z FAREM POLAND.