Usługi spawalnicze

Spawanie stali oraz inne usługi spawalnicze realizowane przez FAREM POLAND łączą atrakcyjne ceny, wysoką jakość wykonania oraz szybkie terminy odbioru. Szczególną korzyścią z perspektywy klientów jest szeroki zakres możliwości wdrożeń. FAREM POLAND zapewnia spawanie zarówno typowych materiałów jak i bardziej zaawansowane zadania ustalane indywidualnie. Szczególną korzyścią dla klientów jest możliwość zlecenia usługi do realizacji zarówno w zakładzie FAREM POLAND jak i w miejscu wskazanym przez inwestora.

Usługi spawalnicze oferowane przez FAREM POLAND to spawanie różnych gatunków stali – standardowej, czarnej jak i nierdzewnej czy kwasoodpornej. Zakres realizacji, jaki zapewnia zakład spawalniczy w Bielsko-Białej obejmuje m.in. spawanie:

 • aluminium i stopów
 • stali kwasoodpornych i nierdzewnych
 • miedzi
 • brązu
 • mosiądzu
 • żeliwa
 • stalowych elementów konstrukcyjnych oraz wyposażenia kotłów
 • rurociągów i zbiorników

Zróżnicowanie materiałów, które objęte są usługami spawania pozwala na oferty szyte na miarę odbiorcy. W przeciwieństwie do wielu innych podmiotów nie stosujemy sztywnych stawek za usługi spawania, a dostosowujemy je do konkretnego projektu.

W ten sposób – po ustaleniach z klientem m.in. co do obrabianego materiału oraz ewentualnej częstotliwości realizacji – wyceniana jest bieżąca usługa świadczona przez zakład spawalniczy FAREM POLAND.

Kompleksowość usługi spawania

Spawanie na Śląsku - zakres usług

Usługi spawalnicze zapewniane dla całego regionu – FAREM POLAND świadczy je na terenie nie tylko Bielska Białej, ale również Katowic czy Krakowa oraz okolic – obejmują także szereg prac niezbędnych z punktu widzenia właściwej konserwacji.

Usługi spawalnicze Bielsko-Biała

To m.in.:

 • zabezpieczanie spawów wykonanych po spawaniu
 • analiza stanu połączeń spawalniczych
 • ogólna naprawa uszkodzonych elementów wykonanych m.in. z aluminium czy metalu.

Firma od lat zwraca szczególną uwagę na kompleksowość usługi spawania. Stąd zakres prac nie ogranicza się wyłącznie do samego procesu wykonania trwałego, wytrzymałego spawu. Wszystkie elementy analizowane są wcześniej pod kątem korozji czy ogólnego stanu technicznego oraz – jeśli wymaga tego sytuacja – w pełni przygotowane do procesu pod kątem oczyszczenia. Również po realizacji zlecenia, FAREM POLAND zapewnia sprawdzenie trwałości łączonych elementów wraz z pełnym wsparciem technicznym w zakresie innych usług.

W efekcie spawanie realizowane przez FAREM POLAND to kompleksowe zestawienie działań prowadzące do jednego efektu: doskonałej jakości elementów przekazywanych po połączeniu do dyspozycji właściciela.

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Siedziba firmy

Usługi spawania łączące solidność i estetykę

Spawanie realizowane przez FAREM POLAND to coś więcej niż łączenie elementów przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Szczególny nacisk kładziony jest nie tylko na wygenerowaną trwałość spawów, ale również estetykę, staranność wykończenia, połączenie wytrzymałości oraz efektu wizualnego. Możliwe łączenie różnorodnych tworzyw, stali i ogólna obróbka materiałów sprawiają, że usługi spawalnicze w Krakowie, Katowicach czy Bielsko-Białej charakteryzują się szczególną efektownością działań.

W efekcie FAREM POLAND to m.in.:

 • spawanie stali o różnych gatunkach i zastosowaniu
 • dowolne ukształtowanie
 • obrabianych konstrukcji
 • spawanie materiałów z blachy
 • usługi zgrzewania punktowego
 • wykorzystanie nowoczesnej technologii sterowników przekładającą się na jakość zgrzeiny
 • łączenie materiałów w trybie bezśladowym.

Wszystkie usługi spawania realizowane są przez doświadczony zespół FAREM POLAND obejmujących zarówno rutynowanych spawaczy jak i – w razie takiej potrzeby konstrukcyjnej – inżynierów i osób odpowiedzialnych za analizę jakości efektów.

Prace wykonywane są w oparciu o nowoczesne zaplecze sprzętowe – Firma dysponuje m.in. wysokiej jakości spawarkami oraz urządzeniami do lutowania; duży nacisk kładzie również na efektywność oraz prawidłowość działania wszystkich akcesoriów wpływających na ostateczny efekt spawania.

Usługi spawalnicze na Śląsku wykonywane są w oparciu o dokumentację dostarczaną przez klientów jak i własne schematy. Oferta obejmuje realizacje w ramach pojedynczych zleceń oraz produkcję wieloseryjną wykonywaną cyklicznie na podstawie ustaleń z odbiorcą.

Sprawdź szczegółową ofertę usług spawalniczych kontaktując się z działem obsługi klienta FAREM POLAND.

Mobilne usługi spawania

Szczególnie docenianą zaletą jest mobilność FAREM POLAND w zakresie świadczenia usługi spawania. Zlecenia realizowane są w oparciu o dwie drogi.

Pierwsza to spawanie wykonywane w zakładzie FAREM POLAND – materiały dostarczane są bezpośrednio przez zleceniodawcę. W indywidualnych przypadkach – na podstawie wcześniejszych ustaleń – istnieje możliwość odbioru produktów do spawania przez zespół FAREM POLAND i transport do zakładu.

Drugą opcją jest mobilne spawanie na Śląsku – również po ustaleniach z działem obsługi klienta możliwe jest zamówienie wizyty zespołu FAREM POLAND i pełna realizacja zlecenia na miejscu wskazanym przez klienta. W efekcie, firma zapewnia kompleksowe usługi spawania w pełni dostosowane do bieżących potrzeb odbiorcy.

Skontaktuj się z działem obsługi klienta FAREM POLAND, by poznać szczegółowe możliwości realizacji Twojego zlecenia.