Roboty ślusarskie

Zakład ślusarski FAREM POLAND w Bielsko-Białej zapewnia pełne zestawienie prac ślusarskich niezbędnych w przemyśle czy technologii produkcyjnej. Zakres usług realizowanych m.in. dla firm na Śląsku obejmuje m.in. spawanie wszystkich typów metali i tworzyw – od aluminium przez żeliwo i staliwo po stal nierdzewną oraz kompleksową obróbkę metali.

Roboty ślusarskie​ - kompleksowe usługi

Zapewniając prace ślusarskie o zróżnicowanej specyfice FAREM kładzie szczególny nacisk na jakość wszystkich rodzajów usług – cięcia, wycinania, gięcia, szlifowania czy nawiertów oraz nitowania. Efekt to kompleksowa usługa od lat charakteryzująca się wysoką jakością użytkową.

zlecenia ślusarsko spawalnicze

W zakresie

Robót ślusarskich

Dysponując odpowiednim parkiem maszynowym FAREM POLAND oferuje kompleksowe usługi ślusarskie. W ich zakres wchodzi wygładzanie powierzchni metali, gwintowanie, szlifowanie zgrubne oraz wykańczające czy też nawiercanie z wysokimi tolerancjami

Prace ślusarskie

Profesjonalizm i każdy typ usług ślusarskich

Roboty ślusarsko-spawalnicze na najwyższym poziomie.

Zapewniając wszechstronne prace spawalnicze w Bielsko-Białej czy w Kętach, FAREM POLAND realizuje najbardziej wymagające zadania ze strony dużych firm i mniejszych podmiotów. Usługi ślusarskie świadczone są również dla indywidualnych zleceniodawców. Niezależnie od potrzeb klientów, realizacja zleceń ślusarskich w FAREM POLAND to szybka realizacja, atrakcyjny cennik prac i gwarancja precyzji i prawidłowego działania.
Skontaktuj się z działem obsługi klienta, by poznać szczegóły współpracy oraz dokonać wstępnej wyceny usługi ślusarskiej, której potrzebujesz.

Usługi spawalnicze
Konstrukcje metalowe

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Siedziba

Usługę świadczymy w następujących miastach

FAREM POLAND oferuje także kompleksowe szlifowanie i polerowanie materiałów i inne roboty ślusarskie. Ofertę usługową poszerzają usługi toczenia, a także przycinania profili i płaskowników czy gwintowanie i wiercenie otworów. Tak rozbudowane zestawienie prac wyróżnia markę FAREM POLAND na rynku usług w Katowicach i całej aglomeracji śląskiej.

Realizacje obejmują zlecenia o standardowym charakterze jak i ślusarkę budowlaną. To m.in. elementy zamocowań, kotwy i marki, a także konstrukcje metalowe. Obsługa firm w zakresie ślusarstwa w tak szerokim ujęciu sprawia, że przedsiębiorstwa na Śląsku mogą liczyć na każdy wymiar realizacji – również zlecenia o niestandardowej specyfice. Sprzyja temu zarówno profesjonalny park maszynowy jak i wieloletnie doświadczenie zespołu FAREM POLAND wyspecjalizowanego w zakresie ślusarstwa przemysłowego.