Modernizacja maszyn przemysłowych

Rozbudowa i modernizacja maszyn oraz urządzeń przemysłowych, produkcyjnych i technologicznych realizowana jest w FAREM POLAND przez zespół specjalistów ze wszystkich branż. Usługi świadczone dla firm z regionu śląskiego oraz małopolskiego obejmują ogólne remonty urządzeń oraz modernizacje poszczególnych układów, wymiany podzespołów czy rozbudowę systemów.

Kompleksowa modernizacja maszyn i wysoki poziom kontroli

Przebudowa i modernizacja maszyny przemysłowej przekłada się na wyraźne benefity naszych Klientów. Prowadzi m.in. do podwyższenia wydajności maszyny i pozwala uniknąć ewentualnych problemów technicznych czy redukuje ryzyko awarii oraz przestoju na skutek problemów technicznych. Zakres prac to m.in. wymiana sterowania elektrycznego, a także hydraulika i pneumatyka.

Rozwiązania technologiczne proponowane przez FAREM POLAND to zawsze efekt indywidualnych potrzeb klientów oraz koncepcji dostosowanych do bieżących potrzeb technicznych i możliwości budżetowych odbiorcy. Wdrożone w ten sposób modernizacje maszyn CNC charakteryzują się optymalnym dobraniem komponentów, właściwą integracją z systemami peryferyjnymi oraz odpowiednie zaprogramowanie w przypadku rozwiązań technologicznych. Usługi modernizacji w FAREM POLAND to nie tylko sam zakres prac, ale również kompleksowy montaż, rozruch i pełna kontrola oraz wsparcie w późniejszym etapie działania urządzenia. Klienci decydujący się na modernizacje w FAREM POLAND mają zapewnianą również pełną dokumentację techniczną obejmującą zrealizowane zadania.

Modernizacja urządzeń przemysłowych

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Obszar działalności

Modernizacje maszyn - Śląsk i Małopolska

Modernizacje maszyn FAREM POLAND wykonuje głównie w regionie Śląska – Katowice – oraz Małopolski – Kraków – na podstawie indywidualnych ustaleń i wyceny możliwe są również realizacje także w innych częściach Polski. Dbając o optymalizację wydatków naszych Klientów wszystkie prace prowadzące do unowocześnienia maszyny poprzedzane są wnikliwym wywiadem obejmującym oczekiwania odbiorcy, możliwości techniczne oraz plany na przyszłość. W ten sposób FAREM POLAND zapewnia modernizacje maszyn i urządzeń idealnie dostosowane do konkretnych potrzeb inwestora. Skontaktuj się z działem obsługi klienta FAREM POLAND, by poznać możliwości i szczegółowy cennik usług.

Wykonujemy także konstrukcje stalowe oraz roboty ślusarskie!