Naprawa maszyn przemysłowych

Usługi serwisowe – szybkie naprawy sprzętu i urządzeń przez FAREM POLAND – realizowane są zarówno stacjonarnie, w zakładzie w Bielsku-Białej, jak i mobilnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu firma zapewnia pełen przegląd możliwości w sytuacji, gdy doszło do awarii maszyny.

Szybkie naprawy sprzętu i maszyn przemysłowych

Naprawy maszyn obejmują wszystkie typy usterek. To zarówno serwis w przypadku małych awarii jak i dużych problemów technicznych uniemożliwiających np. prawidłowy ciąg produkcyjny. FAREM POLAND zapewnia bieżące naprawy każdego typu urządzeń jak i bardziej rozbudowane realizacje – m.in. dorabianie niezbędnych części na miejscu, w miejscu awarii. Krótki czas reakcji na awarię – zapewniony dojazd w ciągu maksymalnie 48 godz. – i błyskawiczne tempo naprawy umożliwiają maksymalnie szybkie przywrócenie produkcji czy działania danego systemu, linii technologicznej lub maszyny produkcyjnej. 

Usługi naprawy maszyn CNC i urządzeń połączone są z pełnym wsparciem technicznym. W przypadku usterki, nasz zespół udzieli – np. telefonicznie – ogólnej porady, która stanowi również pierwszą analizę źródła problemu. Na tej podstawie – już w siedzibie Klienta lub po dostarczeniu maszyny do FAREM POLAND – następuje weryfikacja zakłócenia oraz naprawa i zalecenia. Usługi serwisowe obejmują m.in. inspekcje oraz przeglądy maszyn, usuwanie awarii, diagnostykę i ocenę poszczególnych elementów uszkodzonego podzespołu. Wszystkie prace wykonywane są w oparciu o zaawansowane standardy bezpieczeństwa i właściwe metody naprawcze. Na życzenie klientów realizowany jest również raport prezentujący szczegółowy zakres wykonanej naprawy maszyn i urządzeń w Krakowie, Bielsku i innych miastach.

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Siedziba

Naprawa usterek maszyn na Śląsku

Naprawa maszyn wykonywana jest głównie w zakładzie FAREM POLAND w Bielsku-Białej, ale niewątpliwą zaletą jest również możliwość skorzystania z mobilnej pomocy specjalistów. Technicy oraz specjaliści dojadą – w ciągu 36 godzin – do miejsca, gdzie doszło do awarii. W większości przypadków pozwala to na usunięcie problemów i przywrócenie prawidłowego działania maszyn oraz urządzeń. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegółową ofertę współpracy.