Remont generalny

Generalne remonty maszyn i urządzeń to zadanie, którego wykonawca musi łączyć wiedzę, doświadczenie i rozbudowany park maszynowy. FAREM POLAND zapewnia wszystkie remonty kapitalne zróżnicowanych urządzeń.

Remonty generalne maszyn

W większości przypadków remonty generalne obejmują takie maszyny jak:

  • tokarki
  • frezarki
  • prasy
  • szlifierki
  • tłoczarki
  • walcarki

Zakres działań i realizacji jest zdecydowanie szerszy – kapitalne remonty maszyn i urządzeń obejmują również pozostałe rodzaje sprzętu używanego np. przez firmy produkcyjne, przemysłowe i usługowe.

Zakres remontu generalnego

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia FAREM POLAND - skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby nawiązać współpracę w zakresie modernizacji maszyn.

Prace wykonywane przez FAREM POLAND rozpoczyna demontaż maszyny na części składowe. Po ich oczyszczeniu na gorąco oraz odtłuszczeniu specjaliści analizują stan poszczególnych elementów. Robią to pod kątem zużycia, dokładności, zgodności z obowiązującymi normami. W ten sposób dochodzi do rozdzielenia podzespołów na te, których stan nie budzi zastrzeżeń oraz pozostałe. FAREM POLAND zapewnia w kolejnym etapie m.in. regeneracje korpusów, szlifowanie oraz wykonanie elementów zastępczych – m.in. tulei, śrub czy innych elementów mocujących. 

Po powtórnym montażu maszyny następuje jej poziomowanie oraz inne prace weryfikujące prawidłowe działanie urządzenia. Zakres prac FAREM POLAND obejmuje również estetykę urządzeń – m.in. malowanie i ogólną konserwację sprzętu, co prowadzi do jego odnowienia od strony technicznej jak i wizualnej. W ten sposób nasi Klienci otrzymują – w atrakcyjnej cenie – sprzęt, który poprzez regenerację oraz odświeżenie nie różni się od nowszych modeli urządzeń. 

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Obszar działalności

Remonty kapitalne na południu Polski

Remonty generalne maszyn i urządzeń FAREM POLAND na Śląsku i w Małopolsce zapewnia od lat. Wykorzystując zaawansowany park maszynowy oraz wiedzę i doświadczenie specjalistów z różnych branż technicznych zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie remontu kapitalnego – generalną odnowę każdego typu urządzenia. Jakość prac poświadczona jest odpowiednią dokumentacją techniczną. Skontaktuj się z działem obsługi klientów FAREM POLAND, by poznać szczegółową ofertę regeneracji i remontów generalnych.

Wykonujemy także konstrukcje stalowe oraz roboty ślusarskie!