Serwis i konserwacja maszyn przemysłowych

Kompleksowe usługi konserwacyjne oraz pełen serwis maszyn przemysłowych zapewniany przez FAREM POLAND to fundament prawidłowego działania parku maszynowego przez lata. Wysokiej jakości sprzęt, wykwalifikowana kadra oraz doświadczenie w zakresie specyfiki konserwacji urządzeń i ich serwisowania czy czyszczenia sprawiają, że zapewniamy usługi każdego typu.

Podstawowe czynności serwisowe to nie tylko mycie maszyn oraz ich smarowanie. Urządzenia obsługiwane przez FAREM POLAND w zakresie prac konserwacyjnych przechodzą również analizę prawidłowego działania – ogólną weryfikację ich sprawności oraz drobnych prac diagnostycznych takich jak sprawdzenie luzów czy właściwe działanie poszczególnych podzespołów. Nasz niezmienny cel to pewność, że odbiorca maszyny otrzymuje sprzęt nie tylko czysty i odpowiednio zakonserwowany, ale również działający tak, by przez lata pozostawał niezawodny. Serwis maszyn przemysłowych jest niezbędny, dla zachowania odpowiedniego bezpieczeństwa pracy.

serwis maszyn przemysłowych

Czyszczenie oraz serwis maszyn

Serwis maszyn przemysłowych w FAREM POLAND realizowana jest na podstawie zalecenia producenta danego urządzenia i dokumentację sprzętu, jak i własne doświadczenia zespołu, który zapewnia wszechstronne usługi czyszczenia na Śląsku od lat. Jeśli poszukujesz serwisu maszyn na Śląsku, zapoznaj się z ofertą!

 

 

Prace wykonywane są zarówno w sposób ręczny jak i poprzez wykorzystanie automatycznych rozwiązań technologicznych umożliwiających m.in. precyzyjne i dogłębne smarowanie przestrzeni trudno dostępnych. Wymiana środków smarnych w maszynach, instalacjach czy przekładniach nie ogranicza się wyłącznie do zastąpienia oleju nowym, ale również ogólną oceną maszyny oraz doborem optymalnego rozwiązania.

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Zakres usług FAREM POLAND

Firma zlokalizowana w Bielsku-Białej zapewnia kompleksowy serwis maszyn oraz ich czyszczenie na terenie tego miasta, oraz całych regionów Śląska, również Małopolski. Atrakcyjny cennik, szybka realizacja prac oraz bogate doświadczenie w zakresie działań dla wielu branż sprawiają, że możesz liczyć na pełen zakres działań, które odnowią każdy typ urządzeń. Koniecznie zapoznaj się z serwisem maszyn CNC.

Skontaktuj się z działem obsługi klienta, by poznać szczegółową ofertę.