Realizacje

FAREM POLAND jest doświadczonym dostawcą usług obejmujących obróbkę skrawaniem, roboty ślusarskie oraz naprawy i serwisowanie maszyn. Wszystkie nasze realizacje przeprowadzone są precyzyjnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych klienta, jego potrzeb i wymagań.

Precyzja w działaniu

Poznaj nasze możliwości

Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie klienta oraz wykonanie usług zgodnie z jego wymaganiami. W związku z tym wszystkie wyroby, jakie produkujemy, odznaczają się wysoką jakością. Wynika to z faktu, że wszystkie etapy obróbki są precyzyjne, aby każdy szczegół był wykonany zgodnie z projektem. Podobnie podchodzimy do usług z zakresu spawania i wykonywania konstrukcji metalowych — wszystkie tworzone są z zachowaniem najwyższej jakości i zasad bezpieczeństwa.

Wysoka jakość obsługi klienta
Na zadowolenie klienta składa się nie tylko jakość wyrobów, ale także sposób obsługi klienta. Wychodząc naprzód tym potrzebom, zapewniamy każdemu klientowi opiekuna, do którego może się zwracać w każdej sytuacji. Dzięki temu kontakt przebiega płynnie, a klient zawsze jest poinformowany, na jakim etapie realizacji jest jego zamówienie, bez obaw o terminowe dostawy.

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Usługi na najwyższym poziomie

Wyremontowane maszyny

FAREM POLAND to nie tylko wykonywanie wyrobów metalowych. Świadczymy także usługi obejmujące naprawę maszyn, ich serwisowanie, konserwację i modernizację. Wszystkie wykonywane są przez doświadczony zespół profesjonalistów.

Linia do wytwarzania siatek ogrodzeniowych

Remont kapitalny prasy Peddinghause typ 502

Prasa o nacisku 200 ton. Została wymieniona pęknięta pompa hydrauliczna oraz wszystkie uszczelki. Silnik elektryczny został zakonserwowany, instalacja elektryczna naprawiona. Prasa została odmalowana w oryginalne kolory. Zużyte śruby wymienione na nowe. Maszyna przeszłą kompletny remont wszystkich podzespołów, które tego wymagały.

prasa hydrauliczna
remont hydrauliki

Terminowa realizacja zleceń

Konstrukcje spawane

Odbojnice spawane pod wymagany wymiar z grubej stali, malowane proszkowo, następnie zakotwione do ziemi.

Odbojnice spawane pod wymagany wymiar z grubej stali, malowane proszkowa

Pomost techniczny spawany ze stali węglowej, konstrukcyjnej o łącznej długości 27m. Wypoziomowany, zakotwiony chemicznie do podłoża. Wyposażony w barierki ochronne, drabinki, dodatkowe furtki, kraty WEMA oraz w prowadnice. Zabezpieczony antykorozyjnie. Przenosi obciążenie 2200 kg.

Wytworzone maszyny
i urządzenia

Stanowisko znakowania produktu

Profil zamknięty do którego przymocowane jest urządzenie  został wstępnie przycięty na pile taśmowej, wyrównany oraz w dokładny sposób powiercony, a element przyspawany do niego został poddany obróbce planowania na centrum frezarskim CNC. Kątownik został  przymocowany do profilu za pomocą połączeń gwintowych. Wywiercone w nim otwory na frezarce konwencjonalnej pod tolerowane kołki, precyzyjnie pozycjonują wysokość zespołu znakującego nad elementem znakowanym.

Niektóre detale urządzenia znakującego zostały wyfrezowane na centrach frezarskich CNC z naddatkiem przed późniejszym szlifowaniem ich powierzchni. Obróbka szlifowania płaszczyznowego została wykonana w celu dokładnego dopasowania elementów współpracujących ze sobą tj. prowadnicy i elementów sunących po nich.

Po wszystkich etapach obróbki skrawaniem przygotowano elementy nieobrobione (surowe) do malowania przez piaskowanie ich powierzchni. Po tym zabiegu pomalowano powierzchnie.

Stanowisko znakowania produktu
Urządzenie technologiczne gotowe do złożenia

Części ze stali wysokogatunkowej zostały wytworzone na centrach frezarskich CNC oraz na tokarkach konwencjonalnych. W procesie produkcji niezbędne było gratowanie i gwintowanie. Wał został poddany procesowi szlifowania. Dzięki wysokiej precyzji uzyskano elementy spełniające wyśrubowane normy tolerancji wymiarowo-kształtowej. Prezentowane wyroby są gotowymi elementami urządzenia technologicznego.