Produkcja maszyn przemysłowych

Produkcja maszyn nadzorowana przez FAREM to kompleksowy proces projektowania oraz wytworzenia różnorodnych urządzeń przemysłowych, które – na podstawie uzgodnień – są w pełni dostosowane do wszelkich potrzeb i zastosowań. Szerokie możliwości, jakie zapewnia FAREM przekładają się na szczególne możliwości produkcyjne: nasza oferta to pojedyncze urządzenia jak i kompleksowe stanowiska montażowe czy linie produkcyjne

Proces produkcji maszyn odbywa się zawsze w oparciu o uzgodnione wcześniej oczekiwania i wymagania klientów. FAREM zapewnia urządzenia o różnym stopniu zautomatyzowania wykorzystując duże doświadczenie oraz wiedzę praktyczną i teoretyczną. Proces produkcyjny uwzględnia wszystkie etapy: od prac koncepcyjnych czy audyt potrzeb po przygotowanie urządzenia czy jego transport i montaż we wskazanej lokalizacji.

W rezultacie FAREM zapewnia maszyny spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Sprawdź możliwości współpracy i poznaj wycenę usługi – skontaktuj się z FAREM.

Projektowanie, budowa i modernizacja maszyn przemysłowych to w przypadku FAREM rozwiązania, które zwiększają wydajność produkcji, obniżają koszty oraz zapewniają zachowanie wysokiej jakości produktu.

produkcja maszyn przemysłowych

Jak pracujemy? Proces budowy maszyny krok po kroku

maszyny wytwarzanie i produkcja śląsk

Proces budowy maszyny przemysłowej w FAREM rozpoczyna się od cyklu spotkań, dzięki którym poznajemy potrzeby odbiorców – na tej podstawie specjaliści są w stanie przygotować projekt uwzględniający takie czynniki jak: czas wdrożenia, budżet klienta czy specyficzne uwarunkowania stawiane przez inwestora.

Działanie i funkcjonalność poszczególnych elementów sprawdzana jest dzięki modelom wykonywanym przed ostateczną realizacją. One poprzedzają standardowy proces produkcji maszyny przemysłowej. Po jej przygotowaniu i montażu dochodzi do testów jakościowych, dzięki którym inżynierowie analizują czy spełnia ona wszystkie wymagania klienta.

Masz pytania procesu technologicznego, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Projekt maszyny

Pierwszym etapem działań jest projektowanie maszyny – w tym zastosowanie np. technologii 3D oraz ocenę projektu w kontekście późniejszej produkcji, montażu, uruchomienia czy serwisowania. FAREM kładzie duży nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa maszyn – dostosowanie do wymogów BHP i dyrektyw.

Proces projektowania i budowy maszyn przemysłowych rozpoczyna się od analizy potrzeb klienta i wymagań technicznych. W kolejnym etapie powstaje projekt wizualny; nasi specjaliści tworzą również konstrukcję prototypu, który weryfikowany zostaje pod kątem wydajności oraz ogólnej funkcjonalności.

Produkcja maszyny

Po analizie koncepcji, zaakceptowaniu oferty i zaprojektowaniu urządzenia ustalany jest harmonogram prac. Stąd kompleksowość pracy FAREM: od koncepcji po instalację. Czas wdrożenia realizacji zależy oczywiście od poziomu skomplikowania urządzenia – niemniej jednak, z naszego doświadczenia wynika, że jest to w pełni zbieżne z oczekiwaniami klientów.

Dlaczego FAREM? Oto, jak produkujemy maszyny

FAREM POLAND już od kilku dekad zapewnia nowoczesne i innowacyjne rozwiązania produkcyjne – przez ten czas firma zbudowała markę na terenie Śląska oraz okolicznych regionów. Spółka zapewnia kompleksowe usługi z zakresu projektowania i produkcji maszyn przemysłowych w różnych gałęziach przemysłu.