Oferta

Obróbka skrawaniem
w Bielsku-Białej

FAREM POLAND to doświadczona firma zajmująca się obróbką metali i tworzyw sztucznych, w tym także obróbką skrawaniem. To rozwiązanie pozwala na osiągnięcie wysokiej precyzji i oczekiwanego kształtu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Obróbka Skrawaniem

Bielsko-Biała jest miejscem, gdzie mieści się siedziba firmy. W związku z tym bez problemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w jej okolicach. Jeśli jednak nasz klient będzie znajdował się w innym, odległym mieście — takim jak np. Poznań, także nie ma się czym martwić.

Dzięki organizacji, współpracy z profesjonalnymi przewoźnikami i doświadczeniu w przygotowaniu wysyłek, jesteśmy w stanie świadczyć usługi klientom z całej Polski. W razie wątpliwości wystarczy się z nami skontaktować i ustalić szczegóły realizacji zlecenia i warunków dostawy.

Oprócz zakresu prac podawanego powyżej chętnie podejmiemy się nietypowych zleceń.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Obróbka skrawaniem — sposoby, zalety, wykonanie

Jedną z głównych usług, jakie świadczy FAREM POLAND jest obróbka skrawaniem. Jest ona inaczej nazywana obróbką mechaniczną i polega na usuwaniu kolejnych warstw materiału, by nadać przedmiotowi oczekiwany kształt. Plusem jest także możliwość osiągnięcia oczekiwanej chropowatości na powierzchni przedmiotu i powtarzalności obrabianych elementów.

Za pomocą obróbki skrawaniem można obrabiać m.in. metale, tworzywa sztuczna. Jeżeli chodzi o rodzaje obróbki skrawaniem, wyróżnia się toczenie i frezowanie, o których więcej można dowiedzieć się na naszej stronie.

Dlaczego warto korzystać z usług FAREM POLAND?

FAREM POLAND to firma z doświadczeniem, która charakteryzuje się szerokim zakresem usług i indywidualnym podejściem do klienta. Ponadto ceny oferowane przez naszą firmę także są przystępne. Wykonywana przez nas obróbka mechaniczna może mieć zróżnicowany koszt.

Wszystko zależy od wybranego materiału, powtarzalności elementów i ich ilości do wykonania. W celu uzyskania dokładnych informacji zapraszamy do indywidualnej wyceny, która rozwieje wszelkie wątpliwości.