Oferta

Obróbka CNC w Bielsku-Białej

Firma FAREM POLAND to doświadczony dostawca usług z zakresu obróbki metali oraz tworzyw sztucznych. Jej podstawowym celem jest dążenie do wysokiej jakości swoich produktów oraz spełnienia oczekiwań klientów. Warto dowiedzieć się więcej o firmie — gdzie działa, czym się zajmuję i jaka jest jej oferta.

Obróbka CNC

Firma działa na rynku od wielu lat i oferuje sprawdzone rozwiązania. Z usług firmy z całą pewnością mogą skorzystać podmioty, których miejscem działalności jest Bielsko-Biała. Jednak nie można zapomnieć o tym, że FAREM POLAND oferuje rozwiązania firmom z całego kraju.

W razie pytań i wątpliwości co do obszaru działania można skontaktować się z nami i uzyskać więcej informacji. Choć działamy na terenie Bielska-Białej to doświadczenie, elastyczność i możliwość transportu gwarantują dotarcie do każdego klienta.

Obróbka CNC Frezowanie CNC
Oprócz zakresu prac podawanego powyżej chętnie podejmiemy się nietypowych zleceń.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Oferowane usługi
Nasza oferta obejmuje szerokie spektrum usług z zakresu obróbki metali, w których skład wchodzą m.in.:
– frezowanie przy użyciu ostrzy ścinowych, zataczanych, frezów walcowych, walcowo-czołowych czy trzpieniowych,
– toczenie przy życiu nowoczesnych i dopasowanych do materiału frezarek,
– obróbka CNC, czyli obróbka skrawaniem.
Obok obróbki metali i innych materiałów, o których wspomniano wcześniej, firma oferuje także inne usługi. Gwarantujemy pomoc w utrzymaniu ruchu, serwisowanie i remonty maszyn, a także świadczymy nawet skomplikowane roboty ślusarskie. Dzięki takiemu zróżnicowaniu jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie usługi, jakich oczekuje nasz klient.

Dlaczego warto skorzystać oferty FAREM POLAND?

FAREM POLAND jest przede wszystkim firmą z elastycznym podejściem i dużą otwartością w stosunku do potrzeb klienta. Ponadto wszystkie usługi jak obróbka CNC, frezowanie, czy remonty maszyn wykonywane są skrupulatnie, a ich jakość jest wysoka. Co więcej, jesteśmy w stanie wesprzeć naszych klientów w działaniu na terenie całego kraju bez względu na to, czy terenem jego działalność jest Bielsko-Biała (jak w naszym przypadku), czy też inny, nawet odległy zakątek Polski.