Oferta

Frezowanie CNC w Bielsku-Białej

FAREM POLAND to firma posiadająca ogromne doświadczenie — jej podstawowym obszarem działania jest obróbka metali w tym frezowanie CNC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i proponowanymi rozwiązaniami dla klientów z Bielska-Białej.

Fachowe frezowanie CNC

FAREM POLAND to firma, której obszarem działania jest Bielsko-Biała, jednak jej zasięg wykracza znacznie dalej. Współpracujemy z klientami, których obszarem działania jest Kraków, Warszawa i inne miasta.

Dzięki sprawdzonej bazie przewoźników, z którymi współpracujemy i doświadczeniu w przygotowaniu towarów do wysyłki, jesteśmy w stanie współpracować z firmami z całej Polski. Wystarczy odezwać się do nas, a my zadbamy o realizację usługi, wysoką jakość oraz terminowy i bezpieczny transport.

Frezowanie współbieżne
Oprócz zakresu prac podawanego powyżej chętnie podejmiemy się nietypowych zleceń.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Frezowanie według FAREM POLAND

Usługi frezowania są jedną z najdokładniejszych metod obróbki skrawaniem. Zapewnia ono precyzję przy kształtowaniu metali, nawet w przypadku najmniejszych rozmiarów i nietypowych kształtów. Osiągnięcie takiej dokładności jest możliwe dzięki dwóm filarom działania. Pierwszym z nich są doświadczeni i wykwalifikowania pracownicy, a drugim dobrze wyposażony, nowoczesny park maszynowy. Wszystko po to, aby wykonane usługi spełniły oczekiwania klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naszej ofercie dostępna jest nie tylko obróbka metali, ale także frezowanie drewna, tworzyw sztucznych, szkła. Frezowana stal może być nierdzewna, konstrukcyjna. Oferujemy też frezowanie aluminium. Wszystkie usługi świadczymy i klientom z Warszawy, i klientom z pozostałych regionów Polski.

Koszt frezowania

Często na początku współpracy pada pytania o koszt usług frezowania i innych rodzajów obróbki. Nie można zapomnieć, że by podać taki koszt, trzeba najpierw wiedzieć:
  • jaki materiał będzie poddany frezowaniu,
  • na czym będzie polegała usługa,
  • ile elementów będzie poddanych obróbce,
  • czy elementy są powtarzalne,
  • jaki jest oczekiwany czas realizacji.
Na podstawie takich informacji można wykonać indywidualną wycenę