Serwis i konserwacja

Kompleksowe usługi konserwacyjne oraz pełen serwis zapewniany przez FAREM POLAND to fundament prawidłowego działania parku maszynowego przez lata. Wysokiej jakości sprzęt, wykwalifikowana kadra oraz doświadczenie w zakresie specyfiki konserwacji urządzeń i ich serwisowania czy czyszczenia sprawiają, że zapewniamy usługi każdego typu.

Podstawowe czynności serwisowe to nie tylko mycie maszyn oraz ich smarowanie. Urządzenia obsługiwane przez FAREM POLAND w zakresie prac konserwacyjnych przechodzą również analizę prawidłowego działania – ogólną weryfikację ich sprawności oraz drobnych prac diagnostycznych takich jak sprawdzenie luzów czy właściwe działanie poszczególnych podzespołów. Nasz niezmienny cel to pewność, że odbiorca maszyny otrzymuje sprzęt nie tylko czysty i odpowiednio zakonserwowany, ale również działający tak, by przez lata pozostawał niezawodny.

Serwis i konserwacja urządzeń przemysłowych

Czyszczenie maszyn i prace serwisowe

Konserwacja maszyn w FAREM POLAND realizowana jest w oparciu o zalecenia producenta danego urządzenia i dokumentację sprzętu jak i własne doświadczenia zespołu, który zapewnia wszechstronne usługi czyszczenia na Śląsku od lat.

 

 

Prace wykonywane są zarówno w sposób ręczny jak i poprzez wykorzystanie automatycznych rozwiązań technologicznych umożliwiających m.in. precyzyjne i dogłębne smarowanie przestrzeni trudno dostępnych. Wymiana środków smarnych w maszynach, instalacjach czy przekładniach nie ogranicza się wyłącznie do zastąpienia oleju nowym, ale również ogólną oceną maszyny oraz doborem optymalnego rozwiązania.

Masz pytania dotyczące obróbki metali, terminów realizacji usług lub nietypowego zlecenia?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!

Zakres usług FAREM POLAND

Firma zlokalizowana w Bielsku-Białej zapewnia kompleksowe prace konserwacyjne i czyszczenie maszyn na terenie tego miasta oraz całych regionów Śląska oraz Małopolski. Atrakcyjny cennik, szybka realizacja prac oraz bogate doświadczenie w zakresie działań dla wielu branż sprawiają, że możesz liczyć na pełen zakres działań, które odnowią każdy typ urządzeń.

Skontaktuj się z działem obsługi klienta, by poznać szczegółową ofertę.