Oferta

Remonty maszyn w Bielsku-Białej

Firma FAREM POLAND zajmują się nie tylko obróbką materiałów takich jak tworzywa sztuczne i metale, ale także serwisowaniem i remontami maszyn. Warto zapoznać się także z tą gałęzią naszej działalności, dowiedzieć się więcej o ofercie i skorzystać z usług.

Remonty maszyn

Miejsce działalności FAREM POLAND jest Bielsko-Biała. Jednak remonty maszyn i serwisowanie jest w stanie realizować na terenie całego Śląska. Serwis maszyn i urządzeń to wymagające usługi, w związku z tym wymagają one doświadczonych pracowników. Wszystkie działania wykonywane przez nas są prowadzone przez wykwalifikowany zespół, który ma wprawę w przeprowadzaniu podobnych napraw i remontów.
utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
Oprócz zakresu prac podawanego powyżej chętnie podejmiemy się nietypowych zleceń.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Oferta konserwacji i serwisowania

FAREM POLAND specjalizuje się w serwisowaniu maszyn, z którymi na co dzień mają do czynienia pracownicy firmy i codziennie z nich korzystają. Nasza oferta obejmuje remonty i serwisowanie następujących maszyn i urządzeń: – tokarki, – frezarki, – szlifierki, – prasy. Nasza działalność nie obejmuje tylko naprawy. W odpowiedzi na potrzeby klientów jesteśmy w stanie świadczyć takie usługi jak serwisowanie i konserwacja, która zapobiega zużywaniu się maszyn i ich nadmiernej eksploatacji. Wszystkie działania przeprowadzane są przy użyciu sprawdzonych technologii i nowoczesnych narzędzi.

Ile kosztuje naprawa i serwisowanie maszyn?

Koszt naprawy maszyny uwarunkowany jest przede wszystkim rozmiarem uszkodzenia oraz czasem, jaki należy poświęcić na jej naprawę. Często jego wysokość trudno jest zatem ustalić przed naprawę. Z kolei serwisowanie i konserwacja także mogą wiązać się ze zróżnicowanym poziomem cenowym.

Koszt tych usług uwarunkowany jest przede wszystkim częstotliwością wykonywania usługi oraz zaawansowaniem prac wykonywanych podczas serwisu. To z kolei jest zazwyczaj konsekwencją eksploatacji maszyny oraz samodzielnego dbania o nią pomiędzy serwisami.