Oferta

Obróbka skrawaniem w Żywcu

FAREM POLAND to doświadczona firma zajmująca się obróbką metali i tworzyw sztucznych, w tym także obróbką skrawaniem na terenie Żywca. To rozwiązanie pozwala na osiągnięcie wysokiej precyzji i oczekiwanego kształtu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Obróbka CNC

Bielsko-Biała jest miejscem, gdzie mieści się siedziba firmy. W związku z tym bez problemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w jej okolicach. Jeśli jednak nasz klient będzie znajdował się w innym, odległym mieście — takim jak np. Żywiec, także nie ma się czym martwić.

Dzięki organizacji, współpracy z profesjonalnymi przewoźnikami i doświadczeniu w przygotowaniu wysyłek, jesteśmy w stanie świadczyć usługi klientom z całej Polski. W razie wątpliwości wystarczy się z nami skontaktować i ustalić szczegóły realizacji zlecenia i warunków dostawy.

Oprócz zakresu prac podawanego powyżej chętnie podejmiemy się nietypowych zleceń.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Obróbka skrawaniem CNC w Żywcu — sposoby, zalety, wykonanie

Jedną z głównych usług, jakie świadczy FAREM POLAND jest obróbka skrawaniem. Jest ona inaczej nazywana obróbką mechaniczną i polega na usuwaniu kolejnych warstw materiału, by nadać przedmiotowi oczekiwany kształt. Plusem jest także możliwość osiągnięcia oczekiwanej chropowatości na powierzchni przedmiotu i powtarzalności obrabianych elementów.

Za pomocą obróbki skrawaniem można obrabiać m.in. metale, tworzywa sztuczna. Jeżeli chodzi o rodzaje obróbki skrawaniem, wyróżnia się toczenie i frezowanie, o których więcej można dowiedzieć się na naszej stronie.

Dlaczego warto korzystać z usług FAREM POLAND?

FAREM POLAND to firma z doświadczeniem, która charakteryzuje się szerokim zakresem usług i indywidualnym podejściem do klienta. Ponadto ceny oferowane przez naszą firmę za obróbkę skwarem na terenie Żywca także są przystępne. Wykonywana przez nas obróbka mechaniczna może mieć zróżnicowany koszt.

Wszystko zależy od wybranego materiału, powtarzalności elementów i ich ilości do wykonania. W celu uzyskania dokładnych informacji zapraszamy do indywidualnej wyceny, która rozwieje wszelkie wątpliwości.