Oferta

Konstrukcje stalowe Bielsko-Biała

FAREM POLAND jest dostawcą konstrukcji stalowych, wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu w Bielsku-Białej. Wszystkie wykonywane przez nas produkty, tworzone są przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Kolejną ważną cechą jest profesjonalne wykonanie, które umożliwia doświadczony zespół.

Konstrukcje stalowe i aluminiowe

W naszej firmie jesteśmy w stanie zrealizować wiele konstrukcji, które mogą przydać się w magazynie oraz na halach przemysłowych i produkcyjnych. Wśród produkowanych przez nas produktów można znaleźć następujące konstrukcje metalowe i aluminiowe:
  • balustrady,
  • bariery ochronne,
  • pomosty łączące kondygnacje,
  • podesty przy maszynach.
Oczywiście oferowane przez nas konstrukcje stalowe i ich parametry mogą zostać dostosowane po potrzeb zamawiającego tak, aby dokładnie spełniały jego oczekiwania.
Obróbka CNC Frezowanie CNC
Oprócz zakresu prac podawanego powyżej chętnie podejmiemy się nietypowych zleceń.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Działalność FAREM POLAND

FAREM POLAND jest firmą, której miejscem działalności jest Bielsko-Biała. Jednak usługi z zakresu obróbki metali i wykonywania konstrukcji stalowych, wykonujemy na terenie całego powiatu bielskiego. Wykonywane przez nas konstrukcje stalowe charakteryzują się solidnym wykonaniem i wytrzymałością.

Ile kosztują konstrukcje stalowe?

Wykonywane przez nas konstrukcje metalowe, stalowe, aluminiowe i inne mogą mieć zróżnicowany koszt. Wszystko zależy od tego, jaki materiał wybierze się do produkcji, jaka jest wielkość danej konstrukcji.

Wpływ na cenę ma także poziom skomplikowania konstrukcji, czyli fakt ile pracy trzeba włożyć w to, by konstrukcja powstała. Dlatego wycena każdej konstrukcji (zwłaszcza niestandardowej) odbywa się na podstawie indywidualnej analizy potrzeb klienta.